2011

STRAŠIDELNÉ ODPOLEDNE JIŽ PO OSMÉ

V pátek 21. října 2011 jsme na sokolském hřišti připravili pro děti do 10 let „Strašidelné odpoledne“. Po páté hodině se malá strašidýlka v doprovodu rodičů začala scházet do areálu Sokoliště. Čekaly na ně různé disciplíny např. jízda ve starém kočárku, lov myšek za ocásky, slalom v soudku, hod na malé tykvičky.
K nejtěžším úkolům určitě patřilo skládání obrázků /puzzle/ a také chůze po slack-line /zavěšeném popruhu/. Po něm se děti, za vydatné pomoci rodičů, dostaly do jeskyně a k hodnému drakovi, který je odměnil žetonkem. Pokud strašidýlka nasbírala nejméně 5 žetonků z možných šesti, zamířila k hradu a tam je na ně čekala Bílá paní s perníkovými klíči.Také se malovaly strašidelné obrázky, za které si děti odnesly pitíčko a tatranku.
V podvečer po šesté hodině se již začalo stmívat, rodiče opekli dětem špekáčky, aby se všichni posilnili na lampiónový průvod. Ten se v půl sedmé, za asistence městské policie a dvou našich dospělých Strašidel, vydal přes Cukrovar a lávku do Lobečku.
Letos nám počasí přálo, sluníčko se na nás usmívalo a zcela jistě přispělo k hojné účasti. Děkujeme všem krásným maskám a městu Kralupy nad Vltavou, které tuto akci finančně podpořilo.

Alice Hakenová
za TJ Sokol Kralupy nad Vltavou