Zumba

Zumbu bych osobně přirovnala k jedné velké párty, která přináší usměvavou tvář, spousty vyplavených endorfinů a krásně vytvarované tělo. Oficiálně je Zumba taneční fitness program, který vytvořil kolumbijský fitness trenér a choreograf Alberto „Beto“ Perez. Zumba představuje aerobní trénink – intervalový trénink střídající pomalé a rychlé skladby. Tepová frekvence se po dobu tréninku udržuje v aerobní zóně, zvyšuje se a klesá s měnící se skladbou. Lekce trvá cca 55 – 60 minut, přičemž začíná „rozehřátím“ nebo-li „warm-up“, podobné aerobiku.
Po tomto rozehřátí následují latinsko – americké rytmy a prostě párty ve velkém stylu.
V naší lekci se prozatím orientujeme na 4 základní typy tanců a těmi jsou merengue, salsa, cumbia a reggaeton, což samozřejmě v budoucnu rozšíříme i o další. Hudba je velmi hlasitá a vleže se rozhodně necvičí ani jednou. Vždy na nožkách. Hodina se končí „zklidněním“ – „cool down“, aby se tepová frekvence pomalu snížila.
Mým cílem je, abych klienty pobavila, roztančila, rozproudila „krev“, vyplavila endorfiny. Mojí největší odměnou je spokojený, šťastný, stresu zbavený, dobře naladěný a vracející se klient.

Kde cvičíme: Nová tělocvična v areálu Sokola v Kralupech nad Vltavou (vstup hlavním vchodem jako do velké tělocvičny)

Kdy cvičíme:
středa (20.00 –21.00 hod)

Za kolik: od ledna 2020 80 Kč/hod..

1600 Kč/rok (dospělí)

1000 Kč/rok studenti, kteří předloží platné potvrzení o studiu

S kým cvičíme: Romča- poznáte mě hodně rychle, malá blondýna, hodně rychlá, upovídaná a neustále vysmátá


romana2Romana